loučení

15. prosince 2012 v 17:19 | Hope |  Reading
jenom takový krátký článek


Dneska jsem se kolem půl jedenácté rozloučila s rodinkou v Readingu. Bylo to dojemné a měla jsem slzy v očích, ale nakonec jsem to ustála. =o) Dostala jsem i nějaký ten dáreček. =o) Hrozně mi děkovali za všechno, co jsem pro ně udělala, ale já jsem na tom neviděla nic extra, dělala jsem přece svoji práci. =o) HD ale říkal, že to pro něj i tak znamenalo strašně moc.
Taky mi HP říkali, ať se ozvu, až budu blízko Readingu, že se můžeme vidět a zajít třeba na kafe nebo tak. =o) Jsem za to ráda, protože jsem si je všechny hrozně oblíbila. =o)
A třeba včera jsme měli úžasný večer. =o) Chovala jsem strašně dlouho miminko, ale mně to vůbec nevadí, protože všechny holky jsou skvělé (ano, i ten malý dvouletý ďáblík =o) ). Navíc jsem si tam připadala jako part of family, což jsem si vždycky přála. =o)
Jsem hrozně vděčná za tuhle zkušenost, protože vidím, že to jde i bez toho, abych se cítila jako služka. =o)
Víte ale, co bylo na dnešním loučení nejlepší? Když Grace (2) řekla, že chce jet se mnou. =o) To jsem nečekala. I když jsem asi měla, když mi včera večer řekla, že mě má ráda. Jenže u ní se to taky střídá jako na běžícím pásu. =o) Ale tak slíbila jsem jí, že se zase brzy uvidíme, vypadala, že ji to potěšilo. =o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama