week off

28. března 2013 v 22:55 | Hope |  Cambridge

and few other things

BOTANIC GARDEN

Během dvou jsem tam byla třikrát, a kdybych si to musela platit, tak těch peněz lituju. Naštěstí ale HM pracuje v Cambridge University Press a jako každý zaměstnanec má volné vstupy, třeba zrovna do Botanic Garden, do univerzitní tělocvičny nebo do colegges. To ale není to, proč jsem tady. Jsem tady, abych vám sem dala nějaké fotky. =o)
plánek Botanic garden


systematic beds
lake
havran...když jsem ho tam viděla, tak jsem si vybavila Damona a TVD =oD
tady by se krásně psala nebo kreslilo =o)

ve skutečnosti jsou ty barvy hezčí =o) chvíli po pořízení téhle fotky začalo sněžit...WEEK OFF

Minulý víkend jsem si vážně nemyslela, že budu po týdnu nicnedělání unavenější než po týdnu, kdy lítám kolem malýho. But doesn't matter. Mno, ještě není konec týdne, HM a malý se vrací teprve zítra, tak uvidíme, jestli třeba nebudu o víkendu hlídat a pak i v pondělí. Uvidíme, uvidíme. On totiž tenhle volný týden měl být náhradou za čtyři dny a tři noci v polovině dubna, kdy HP budou na dovolené ve Francii.

Nejsmutnější ale na tomhle týdnu je to, že se mě HM minulý týden ptala, jestli bych po Velikonocích nemohla jet s HD a malým k Nottinghamu, kde HD přes týden bydlí a pracuje, aby si mohla po týdnu, kdy má malého, odpočinout.

Souhlasila jsem, ale nestačila zírat! Proboha, vždyť je to její dítě! Její vymodlený roční syn! A když říkám vymodlený, tak myslím doslova vymodlený. A ona mi řekne tohle! Bože, doufám, že taková nikdy nebudu! Já chápu, že péče o malé dítě je náročná, ale aby se matka chtěla zbavit vlastního dítěte, aby si odpočinula? Nebudu se rozčilovat a nebudu se ani snažit ji pochopit.

FINDING

A teď věc, která by měla být cenzurovaná, ale co. Hledám rodinku, hledám, protože sebou nemůžu nechat neustále orat. Nebudu dělat přes 40 hodin za plat, který má mít au pair podle BAPAA za 25 hodin.

Ale není to jenom kvůli tomuhle, ale i kvůli tomu, že jaksi věci, na kterých jsme se s HM domluvily, po dvou měsících jakoby přestaly platit. HM říkala, že budu mít net, protože nemají televizi, což mi nevadilo, TV nepotřebuju, ale když pak HM začala vypínat router, tak už to byla poslední kapka. Jistě, minulou neděli řekla, že zkusí najít jiného providera, jenže já nevím, jestli to nejsou jenom plané sliby, protože říkala, že se o to jenom pokusí, ovšem ne, že to udělá, tak nevím.

Zatím se mi ale žádná rodinka neozvala, tak z toho třeba nakonec ani nic nebude. Na jednu stranu jsem za to ráda, protože mít osmou rodinu mě nijak neláká, ale já bych strašně chtěla najít TU rodinku, která si mě nechá dýl než dva měsíce. Možná jsem naivní, když si myslím, že mě někde budou chtít nebo že budou lepší, ale co už, naděje umírá poslední.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama