seven weeks

1. července 2013 v 1:01 | Hope |  London
a já jsem si konečně zase našla chvilku, abych napsala článek...i když mám vážně hrozně volného času, tak si nedokážu sednout a strávit třeba hodinu psaním článku...nehledě na to, že můj notebook je zatím stále mimo provoz...


Tak sice jsem začala psát, ale vůbec nevím, kde začít. =oD

Možná u toho, že si malý víceméně zvykl a všechno je lepší než první týden. =o) Malý už mi neříká každé ráno, ať jdu pryč, i když v pondělí mi snad pětkrát řekl OUT a to mohl být rád, že ho neslyšeli rodiče, protože těm by se to nelíbilo.

Ostatně většinou ráno přichází o stars ze star chart, ale tak on ví, co bude následovat, když bude drzý. A to, že já to přejdu, neznamená, že to udělají i rodiče, protože on ví, že neudělají.

Dokáže mě ale vytočit, když myslí sobecky jenom na sebe a chce hrát fotbal, jenže je mu jedno, že je tam i malá a tak by bylo fajn, kdybychom hráli něco dohromady. A člověk mu to může vysvětlovat, jak chce a bez jakéhokoliv výsledku. To nejlepší čeho tím člověk dosáhne je, že malý posadí svou malou sestřičku na židli a může nás sledovat. Mno, ve mně se v takových chvílích vaří krev.

Taky se mě snaží vydírat. Když něco neudělám, tak nebude můj best friend. Takhle se mě snaží dostat často na trampolínu. =o)

Anebo když řeknu, že něco nesmí. Třeba ve vaně, kdy tam sice není moc vody, ale k utopení stačí málo. Malý si lehne na břicho a řekne, ať si na něj malá sedne. Já samozřejmě vidím ty nejhorší scénáře (a taky radši katastrofám předcházím než abych pak napravovala škody), takže to okamžitě zakazuju. Malá mě poslechne, ale malý řekne: I don't care. F. sit on me! a malá poslechne jeho. A takhle se to opakuje třeba deset minut, tak je vždycky vytáhnu z vany, což se neobejde bez pláče a I want dummy.

Nejvíc mě ale malá dostane, když se rozbrečí, protože jí řeknu, že něco nesmí a tak se jí ptám, co se děje a ona mi odpoví: You told me of. Někteří tvrdí, že děti kvůli takovým věcem brečí jenom u lidí, které mají rády, tak upřímně doufám, že je to pravda. =o)

Tak to jsou takové věci všeobecné a teď k tomuhle týdnu. ;o)

V pondělí jsem prakticky nepracovala. =oD Jasně, ráno jsem pomohla se snídaní, pak si udělala houseworks a pak až kolem šesté vyžehlila 5 košil. Po první se mi vrátila rodinka, tak jsem šla připravit bath a trochu pomohla, ale pak jsem se vrátila k žehlení, protože tam jsem byla užitečná víc. =oD

Taky jsem se dozvěděla, že v neděli jedou HP na svatbu někdy po poledni, takže jsem dneska/včera odpoledne hlídala. A vzhledem k tomu, že tam budou spát a vrátí se až zítra, tak hldám přes noc, ale vůbec mi to nevadí. =o) Nebo možná trochu, ale minimálně, protože bych beztak asi nic nedělala a takhle jsem aspoň měla o zábavu postaráno.

V pátek navíc malému končí škola a tak pojedou ještě v noci na týden pryč a já tady budu sama s kočkou, což mi vyhovuje. =o) Už jsem se s HM domluvila, že sem můžou přijít kamarádi, takže si uděláme filmový víkend.

V srpnu pak na dva týdny letí na dovolenou k moři a já tu můžu zůstat. =o) Jo, umím si to zařídit. ;o) Jsem za tuhle rodinku vážně vděčná! Jasně, není perfektní, ale to není žádná.

Včera/předevčírem mi třeba HM navrhla, že mi zaplatí kadeřnici. =o)

Jinak samozřejmě výletuju. =o) Chodíme do Watfordu, jezdíme do centra Londýna. =o) Mám dokonce knížku o Londýně, kde jsou místa, která stojí za to vidět. =o) Prostě průvodce, mno. =oD Fotky, ať už z Londýna nebo i Watfordu (i když těch moc nemám), přidám jindy, protože už tady je půlnoc a já ráno vstávám a jsem na ty dva poklady sama, tak musím být fresh. ;o)

Mějte se krásně. Já se zase brzy ozvu. =o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marlex Marlex | 1. července 2013 v 22:19 | Reagovat

Ahoj,
jsem rád že se ti konečně daří, vím čím vším sis prošla. Tak konečně vstříc lepším zítřkům :-)
Tebe na trampolíně to chce foto :-D

2 Pája Pája | Web | 3. července 2013 v 23:59 | Reagovat

ahoj, zaujalo mě jak jsi psala o té knížce :) myslíš že bys mi ji mohla vyfotit a poslat? Něco takovýho sháním, ale u nás v knihkupectví teda výběr nic moc =D byla bys moc hodná :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama